KONST / Litografier / Färglitografi 13128641
nr 1312 8641
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 241/290, par, 1987. Motivet: 48x35 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:52:03
5/3 21:44:01
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim